O nás

Pár slov o nás

Našim poslaním je

ponúknuť bežnému zákazníkovi alternatívu k továrensky vyrábaným výrobkom z dreva resp. drevotriesky. Výrobky predmetnej kvality sú predávané vo veľkom hypermarketmi. Väčšinou ide o typizované kusy interiérového alebo exteriérového vybavenia domácností, ktoré sa vyznačujú pre zákazníka výhodnejšou cenou, avšak cene zodpovedá aj kvalita a prevedenie.

V tomto segmetne chceme ponúknuť zákazníkovi za porovnateľnú cenu vyššiu kvalitu prevedenia, možnosť 100 % naplniť jeho požiadavky a odbornú montáž priamo v domácnosti.

Náročnejšiemu zákazníkovi ponúknuť dizajnové exteriérové a interiérové kusy podľa individuálnych predstáv pri rešpektovaní jeho cenových hladín. Budeme radi, ak aj vy sa stanete spokojnými zákazníkmi našej spoločnosti.

POSLEDNÉ PROJEKTY

INFO

Sme výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na výrobu jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov.

SPOLUPRACUJEME

OTVÁRACIA DOBA

Po - Pia: 8:00 - 16:30

Sobota: Zatvorené

Nedeľa: Zatvorené

KONTAKT

Ing. Marek Šimkovič

Svätoplukova 1915/1
075 01 Trebišov, Slovensko

mobil: +421 902 854 481
email : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.